top of page
  • Photo du rédacteurAdmin

Quelle influence américaine à Constantinople ?

Source en russe

Je vous invite à utiliser https://translate.google.fr/?hl=fr pour passer le texte en français ou dans une autre langue. Encore désolé de ne pas pouvoir faire ce travail là, le temps me manque.З Константинопольським Патріархом ведеться робота, щоб переконати його підтримати автокефалію в Україні, і цього разу на більш високому рівні, вніж два роки тому.

До тиску на Патріарха Варфоломія підключилися американці, повідомляють джерела в дипломатичних і релігійних колах ресурсу Страна.ua.

За повідомленням інтернет-газети, по-перше, посол США в Україні Марі Йованович зустрілася нещодавно з главою УГКЦ Святославом Шевчуком, який раніше виступав проти створення Єдиної Помісної Церкви, однак тепер змінив свою позицію.

По-друге, в суботу, 14 квітня, в Туреччину прилетів посол державного департаменту США з питань міжнародної релігійної свободи Сем Браунбек. Офіційна причина його візиту - спроба визволити із в'язниці американського пастора-євангеліста Ендрю Брансона, якого Анкара звинувачує у зв'язку з проповідником Фетхуллахом Ґюленом та участі в спробі держперевороту. Однак, під час цієї зустрічі, Браунбек здійснив візит до резиденції Константинопольського Патріарха.

По-третє, екс-посол США в Україні Джеффрі Пайетт відвідав Афон, і за підсумками зустрічі зробив оголошення, що він обговорював з настоятелями афонських обителей «важливі питання Православ'я в усьому світі».

По-четверте, за даними джерел інтернет-ресурсу, з боку як американців, так і української влади, проводиться робота з главою УПЦ КП Філаретом, якого переконують піти.

lire la suite sur : http://spzh.news/ua/news/52905-ssha-davyat-na-patriarkha-varfolomeja-v-voprose-jepc-v-ukraine--smi

9 vues0 commentaire
bottom of page