top of page
  • Photo du rédacteurAdmin

L'Eglise Orthodoxe Bulgare ne soutient pas le projet d'une consultation pan-orthodoxe sur l’UkraineПро це повідомляє в своєму ЖЖ відомий науковець, магістр богослів'я та блогер Ілля Бєй

Болгарська православна церква провела Синод, який парадоксальним чином відкинув пропозиції РПЦ з проведення Всеправославного собору в зв'язку з ініціативами Константинополя надати автокефалію Україні. Кількість прихильників цієї ідеї серед членів болгарського Синоду показує, яка реальна підтримка у УПЦ МП в цій Церкві.

Рішення Св. Синоду від 04.10.2018 р.

На черговому засіданні Св. Синод БПЦ-БП розглянув лист вх. № 599 від 03.10.18 р Московського і всієї Росії патріарха Кирила, в якому той повідомляє про тривожні події, пов'язані з церковним життям канонічної дієцезії УПЦ-МП.

Після заслуховування пропозиції Пловдивського митрополита Миколая і після проведення голосування Св. Синод вирішив передати лист Московського і всієї Росії патріарха Кирила на розгляд спеціально створеної комісії з питання, пов'язаного з церковним розколом на території України при Св. Синоді БПЦ-БП. «ЗА» цю пропозицію проголосували: Болгарський Патріарх Неофіт, Слівенський Йоанікій, Великотирнівський Григорій, Пловдивський Миколай, Доростольський Амвросій, Західно- та Середньоєвропейський Антоній, Неврокопський Серафим, Русенський Наум, Старозагорський Кипріян і Врачанський Григорій.

«ПРОТИ» цього рішення голосували: Ловчанський Гавриїл, Варненський і Великопреславський Йоан, Видинський Даниїл.

Lire la suite sur : https://cerkvarium.org/novyny/pomistni-tserkvy/sinod-bpts-ne-pidtrimav-ideyu-rpts-provesti-vsepravoslavnij-sobor-po-ukrajini.html

12 vues0 commentaire
bottom of page